mēbeļu kopšana

Cietās mēbeles

Mēbeli pēc atjaunošanas ir vēlams aptuveni 2 nedēļas izmantot saudzīgākā režīmā — uz virsmām nelikt smagus un asus  priekšmetus. Kad mēbeli atdodam jums, esam noturējuši to ilgu laiku studijā, lai tā izžūtu, bet papildu krāsas izkalšanai līdz pēdējam slānim, rekomendējam to saudzēt mājās vēl 2 nedēļās. Virsmas var kopt un mazgāt AR mitru lupatiņu kā jebkuru citu virsmu — krāsas ir mitrumizturīgas.


Mīkstās mēbeles

Ja izmantots kāds no mūsu ieteiktajiem profesionālajiem mēbeļu audumiem, tā kopšana būs viegla. Traipus var pavisam vienkārši iztīrīt ar sūklīti un parastajām roku ziepēm. Samitrini, saziepē, ar viegli mitru lupatiņu noslauki un nosusini. Ja traips radies no kā īpaši neizmazgājama, tad ir iespēja izmantot ķīmiskos tīrišanas servisus. Šie audumi ir nodilumizturīgi un spēj izturēt šādas tīrīšanas.

garantija

garantija mūsu atjaunotajām mēbelēm ir 2 gadi. atceries — uz mēbelēm nedrīkst zīmēt ar marķieri u. c. krāsām, turēt tās zem tekoša ūdens, skrāpēt virsmas ar asiem riekšmetiem, tīrīt ar asiem sūkļiem — neviena krāsa šo neizturētu!

Ja radusies kāda problēma ar atjaunoto mēbeli, lūdzam sazināties ar mums. mēs izskatīsim bojājuma cēloni — vai tas radies ražošanas un atjaunošanas procesā un piedāvāsim risinājumu, iepriekš vienojoties ar jums. Pabeidzot mēbeli, tā tiek iemūžināta video un  fotoattēlos, tādējādi gan jūs, gan mēs būsim droši, ka savu darbu esam izdarījuši ar visaugstākajiem standartiem. Tiklīdz mēbele tiek atdota pēc atjaunošanas, par tās pareizu kopšanu esat atbildīgi jūs.